Standards

 الف – رعایت استاانداردهای کیفیت و تولید:

طراحی محصول شامل دو بخش نرم افزار و سخت افزار میباشد که بطور جداگانه به هر یک خواهیم پرداخت:
نرم افزار سیستم :
نرم افزار دستگاه بر روی سیستم عاملReal Time بر مبنای Posix پیاده سازی شده است که نسبت به نمونه های اولیه دستگاهها ، مزایای بسیاری دارد. این سیستم عامل استاندارد، در تجهیزات کنترلی و حساس که نیاز به زمان پاسخ دهی بسیار سریع دارد کاربرد فراوانی دارد. حجم حافظه مورد نیاز بسیار کم ، عدم آلودگی به ویروس، زمان راه اندازی سریع و پشتیبانی ازانواع پروتکلهای ارتباطی از دیگر مزایای سیستم عامل می باشد. قابلیت های نرم افزار سیستم کاملاً بصورت استاندارد و قابل رقابت با نمونه های معتبر مشابه خارجی و همچنین بر اساس نیاز صنایع مختلف داخلی توسط کارشناسان این شرکت همواره بروز رسانی شده است. با توجه به پیش بینی های انجام شده در زیرساخت طراحی اولیه ، افزودن امکانات و قابلیت های جدید به نرم افزارسیستم امکانپذیر می باشد .

در بخش راهنمای کاربر (User Manual) امکانات مربوط به نرم افزار دستگاههای رکوردر تشریح می گردد.

سخت افزارسیستم :

خود شامل دو قسمت می باشد : قسمتهایی که بصورت مدول ساخته شده تهیه و مورد استقاده قرار می گیرد ، شامل: صفحه نمایش صنعتی ، پردازنده صنعتی ، منبع تغذیه صنعتی و حافظه صنعتی . انتخاب این قطعات بنحوی صورت گرفته که کاملاً شرایط کارکرد در محیطهای صنعتی را دارا باشند. قطعات از تولید کنندگان معتبر و پس از گذراندن شرایط تست محیطی تامین می شود. مشخصات فنی این قطعات و همچنین مستندات مربوط به گواهی کیفیت این قطعات ، قابل ارایه می باشد.

1- اجزاء مربوط به کارتهای الکترونیکی اندازه گیری وکنترل که بطور کامل طراحی و ساخت آنها توسط متخصصین داخل شرکت انجام شده است.
اجزاء اصلی شامل برد اصلی کنترل ، بردهای مربوط به کانالهای ورودی و خروجی و بردهای ارتباطی می باشد.
با توجه به اینکه کارکرد مداوم وبدون نقص این اجزاء از مشخصه های اصلی و ملزومات اصلی سیستم اندازه گیری و کنترل دستگاه می باشد، هم در زمان طراحی و هم در زمان تهیه مواد اولیه، انتخاب قطعات ، با حساسیت زیادی صورت می گیرد.
با بهره گیری ازامکانات آزمایشگاه مجهز الکترونیک شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ، و امکانات آزمایشگاه خصوصی شرکت، آزمونهای مختلف بشرح زیر در فرایند تولید انجام می گیرد:
- آزمون مطابقت مشخصات فنی قطعات مصرفی با مشخصات مورد انتظار و مورد نیاز در تولید محصول (Type Test)

 

برنامه کنترل کیفیت (Q.C Plan) شامل :

  • - آزمون کنترل و بررسی مواد اولیه و قطعات مصرفی
  • - آزمون کنترل وبررسی فرایند تولید محصول
  • - آزمونهای جاری ساخت و نهایی محصول
  • - اجرای آزمون صحت کارکرد وکنترل دقت کالیبراسیون و ارایه گزارش تطابق (Declaration of Conformity) برای هر محصول

امکانات و تجهیزات آزمایشگاه مجهز الکترونیک شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که قابل استفاده برای شرکتهای دانش بنیان می باشد، از طریق وبسایت به آدرس www.istt.ir بخش خدمات فنی و تخصصی قابل مشاهده می باشد.

 

ب – رعایت استاانداردهای نصب :

قابلیت نصب بر روی پانل (Panel Mount) با قابلیت جایگزینی با انواع رکوردر های کاغذی قدیمی
ابعاد استاندارد نصب : 144mm X 144mm برای دستگاههای SPR570 ،SPR121 ، و SPR15 به ترتیب با صفحه نمایش های
5.7 اینچ ، 12.1 اینچ و 15 اینچ (سایز صفحه نمایش براساس سفارش کارفرما قابل انتخاب می باشد)
288mm X 288mm برای دستگاههای SPR121 ، و SPR15 به ترتیب با صفحه نمایش های 12.1 اینچ و 15 اینچ (سایز صفحه نمایش براساس سفارش کارفرما قابل انتخاب می باشد)
کانکتور های اتصال سیگنال : ترمینال استاندارد Removable Clamp Input Terminal

Quick Menu

Login

Register